De Wijkgemeente Beilen is verdeeld in 2 geografische wijken. In iedere wijk is 1 predikant werkzaam. Deze werkt samen met een pastoraal team, samengesteld uit een wijkcoördinator, wijkouderling(en) en pastoraal bezoekers/contactpersonen. De wijken zijn opgedeeld in secties, bij iedere sectie hoort een pastoraal bezoeker/contactpersoon.
In het jaarboekje van onze gemeente staat de exacte indeling met de daarbij behorende wijkbezoekers. Het jaarboekje kunt u verkrijgen bij het kerkelijk bureau, daarnaast is het jaarboekje ook in de Scipio app te lezen.

Wijk Oost
Ds. Jan (J.) Schep uit Westerbork is waarnemend predikant voor het pastoraat in wijk Oost.
Hij is in principe werkzaam op dinsdag en donderdag.
T: (0593) 78 57 81
E: jschep@pgbeilen.nl

Wijk West
Ds. Gerrit (G.) van den Dool uit Vledder is waarnemend predikant en neemt het crisispastotaat voor de wijk West op zich.
Werkzaam op woensdag
T: 06 20369072
E: gvandendool@pgbeilen.nl

Wijk West
Ds. Hendrik (H.) Marsman uit Nooitgedacht is waarnemend predikant (na het vertrek van ds. Joanne Greving) en neemt het crisispastoraat op zich voor de wijk West.
Werkzaam op: donderdag en vrijdag
T: 06 4118 4519
E: hmarsman@pgbeilen.nl

Tehuizen
Ds. Patrick (P.) de Vries is verantwoordelijk voor het pastorale werk in de wijkgemeente Hijken-Hooghalen. Daarnaast ondersteunt hij de kerkenraad in die dorpen en denkt hij mee in de activiteiten die deze wijkgemeente organiseert. Verder is Ds. de Vries verantwoordelijk voor de pastorale zorg in de tehuizen: Bernhardstede, Hofstaete, ’t Markehuus en Spectrum. Ds. De Vries is voor 50% verbonden aan onze gemeente.
Werkzaam op: woensdag, donderdag en vrijdagochtend.

Hieronder leest u overdenkingen die eerst in ons kerkblad Op Weg verschijnen.

Onze namen – Zijn naam: Ik zal er zijn – ds. V.T. Thurkow Wierenga
Door ds. V.T. Thurkow-Wierenga Op Weg: 2023-21 Onze namen – Zijn naam: Ik zal er zijn Zondag 26 november. De laatste zondag van het kerkelijk jaar. Gedachtenis van de gestorvenen. Bij

Dat er vrede mag komen – ds. V.T. Thurkow-Wierenga
Op Weg 2023-19 door Ds. V.T. Thurkow-Wierenga Lid van de werkgroep Kerk & Israël artikel geschreven op verzoek van de redactie van Op Weg OVER ISRAËL EN PALESTINA EN DE

Kunnen we nog danken? – ds. V.T. Thurkow-Wierenga
Op Weg 2023 – 19 door Ds. V.T. Thurkow-Wierenga Dankdag vieren in een wereld waarin het geweld is losgebarsten. Is dat wel mogelijk? We weten natuurlijk best, dat er wat

De vreugde van de wet – Ds. J. Schep
Op Weg 2023-18 door Ds. J. Schep ‘Als Gij mij steunt, zal ik te allen stond de vreugde van uw wet in ’t harte dragen’ Psalm 119: 44 (berijmd) De

Geduld, nog één preek – ds. Patrick de Vries
Op Weg 2023 – 12 Door ds. Patrick de Vries Geduld, nog één preek. In mijn studententijd heb ik ook een tijdje in Groningen gestudeerd. Ik woonde nog thuis.

’n Bulte Kruuzen – ds. Patrick de Vries
Op Weg 2023-07 door ds, Patrick de Vries ’n Bulte Kruuzen Elk mens die hef zich ’n kruus te dragen. Het is een lied van Daniel Lohues. Hij zingt over