In het weekend van 20 en 21 september vieren we weer de start van het nieuwe kerkelijke jaar. Daarvoor hebben we leuke activiteiten ‘in de aanbieding’! Hier kun je alvast lezen wat in grote lijnen het programma is.
Een onderhand vaste traditie is de pubquiz die op zaterdagavond wordt georganiseerd in Hijken én Beilen (met uiteraard ook een vleugje onderlinge strijd tussen de twee locaties!).
Op de zondag, na de (gezamenlijke) dienst is er uiteraard koffie met iets lekkers. En… kan iedereen een hap mee eten. Het is een verrassing wat we gaan eten, maar we willen de jeugd alvast vragen om mee te helpen pannenkoeken bakken!
Voor de jeugd (mag ook met moeder en vader erbij) is er na het eten een leuk fotospel met een klein wedstrijdelementje erin. En later in de middag kan iedereen mee op de fiets, voor een mooie tocht.